شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 20 از 128
  • نخستنخست
  • ... 1018192021223070120 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1274

موضوع: یعنی میشه؟؟؟ | 3pd

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh

یعنی میشه؟؟؟ | 3pd

هدف اول وزن 90 کیلوگرم تا پایان پاییز کاهش 20 کیلوگرم
      3ماه تا هدف اولم مونده...واسه اینکه به هدفم حتما برسم باید فعالیتمو بیشتر کنم
      رژیم من با تحقیقات زیادی که انجام دادم اینه که به مدت 2هفته برنج و نون و ماکارونی و انواع قند و شیرینی و انواع لبنیات پرچرب خامه و کره و روغن و خورشت چرب و گوشت قرمز و تخم مرغ و سس کچاپ و مایونز و کشک و مغزها بستنی و کله پاچه جگر دل قلوه مغز و زبان و سیرابی شیردون
      ورمیشل و ارد سفید و...از برنامم حذف بشه
      روز اول رو سیب خوردم و 1الو و 1گلابی
      نمیخوام رژیم خاصی بگیرم میخوام سالم خوری کنم از سبزیجات و سویا و میوه ها فقط استفاده کنم اب انار و لیمو ابغوره بخورم
      نهارهایی که فعلا مدنظرمه عدسی و خوراک لوبیا و خوراک قارچ و کدو کلم و سوپ سبزیجات و مرغ ابپز و جوجه و ماهی قزل الا و و تهیه غذاهای متنوع با سویا سایر غذاها بدون روغن و برنج و اردسفید که با سبزیجات و میوه ها درست میشه
      مصرف ارد سبوس نون سنگک و بربری و جو گاهی به اندازه برای جلوگیری از ریزش مو و خواص
      میان وعده هم میوه و کلم و هویج
      شام هم اب فراوون گاهی 1کاسه ماست کم چرب و خیار وشوید گاهی 1لیوان شیر کم چرب و گاهی سالاد و گاهی 1عدد میوه
      نوشابه هم مطلقا استفاده نمیکنم قصد دارم هروز اب گوجه و اب انار بخورم و گریپ فروت و اب پرتغال البته به صورت طبیعی و خودم اب بگیرم و اب کرفس
      روزانه 8 لیوان اب و حداقل 30 دقیقه ورزش
      کالری روزانه بیشتر از 1200 نخواهد شد و تو مرز 800 و 1000 بیشتر میمونه..
      هروز مصرف کاسنی و خارمریم و ارتیشوک و کامبوجیا و چای سبز و قهوه سبز
      مصرف ویتامین ای و امگا 3
      بعد از 2هفته ازمایش خون برای چربی و انزیم های کبدی
      اگر ازمایشم خوب باشه 1دور کانادایی میگیرم البته بدون قند و گوشت قرمز
      اگر هم جواب ازمایشم خوب نباشه فعلا برنامه رو ادامه میدم تا به نتیجه برسم..
      به امید کاهش 5کیلو و سلامتی کبدم تو این 2هفته امین
      ویرایش توسط 3pd : 30 شهریور 1393 در ساعت 04:03
      3pd تا 3شهریور تولدش 80 کیلو میشود...
      نارنجی خواهم شد تا تولد 24 سالگیم
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

2. 52 کاربر، ارسال 3pd را لایک کرده اند:

**mahsa** (13 آذر 1392),*Star* (15 فروردین 1393),3pid (13 شهریور 1393),60kg (13 آذر 1392),arisajoon (28 فروردین 1393),art (20 آذر 1393),banooo58 (20 آذر 1392),bratz (07 دی 1392),delaram25 (06 مهر 1393),eliha (11 دی 1392),fafa jon (03 اردیبهشت 1393),fereshteh89 (26 اسفند 1392),lila a (03 دی 1392),mahbobe (27 آذر 1392),mahya1369 (10 تیر 1393),mariami (09 اسفند 1392),maryam60k (22 بهمن 1392),nasimkh (07 دی 1392),nassim (19 خرداد 1393),neda71 (13 آذر 1392),Nehestan (08 اردیبهشت 1394),newme (11 بهمن 1392),nicebody (28 دی 1392),parchami7 (20 آذر 1392),pari87 (27 شهریور 1393),raha32 (18 آذر 1392),sara (25 دی 1392),sara joon (26 فروردین 1393),Seti (05 اسفند 1392),tanya (21 آذر 1392),themis (27 بهمن 1392),topolak (15 اسفند 1392),نورا (24 دی 1392),نیلو (18 آذر 1392),نیک اهنگ (21 آذر 1392),نگین22 (23 بهمن 1392),نارگل (15 شهریور 1393),ویولت (21 اسفند 1392),یاس (18 دی 1392),کانی (31 تیر 1393),zizi24 (13 آذر 1392),الینا1 (06 مرداد 1393),الیزابت (09 دی 1392),بی بی خانم (28 فروردین 1393),حمیده60 (24 آذر 1392),خاتون (21 آذر 1392),دختر بلا (22 تیر 1393),سفید برفی (11 تیر 1393),سمانه ع (24 دی 1392),سحر ایرانی (21 فروردین 1393),سحر جونی (05 بهمن 1392),سعیده 2 (17 بهمن 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط نارگل نمایش پست ها
      سلام سپیده جون میبینم که حسابی ناپرهیزی کردی ولی خوب اشکال نداره جبرانش کن منم سری قبل که رژیم داشتم گاهی به خودم استراحت میدادم منم دیشب رژیم نبودم ولی مراعات کردم چون پری بودم همینطوری 2 کیلو بهم اضافه کرده اگه ناپرهیزی هم که میکردم که دیگه هیچی در مورد اون موضوع هم نه اصلا ربطی به رژیم و دمنوش گیاهی نداره چون من گاهی اوقات اینجوری میشم مثلا همین ماه گذشته که من هنوز رژیم رو شروع نکرده بودم دقیقا همین طور که شما گفتی شده بودم ولی الان که رژیم دارم اینطور نیست واقعا به رژیم ربط نداره من هر چند ماه در میون اینجوری میشم باید دلیل دیگه ای داشته
      شما درد عضلانی هم داری؟ مثل اسپاسم؟ من خیلی بدنم درد میکنه
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

5. کاربر زیر پست 3pd را لایک کرده است:

نارگل (02 دی 1392)

الی-21 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      ؟؟؟؟
      وزن فعلی
      حالا حالاها نمیخوام بدونم
      حالت من
      Khoshhal
      سلام سپیده جون عزیزم خیلی خیلی خوش اومدی به زیباتن دفترچتو خوندنم عزیزم مطمئنا این دفعه حتما حتما موفق میشی منم هر کمکی از دستم بربیاد بهت می کنم تو این راه
      راستی ورزشم میکنی اگه اره سعی کن با پیادهروی شروع کنی بعد بری سراغ ورزشای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگر برای هفتمین بار افتادی برای هشتمین بار دوباره برخیز

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.42
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3pd نمایش پست ها
      سلام عزیزم خوبی؟؟؟؟؟؟
      دیشب شب خوبی داشتی؟؟؟؟؟؟؟ خوش گذشت؟
      چه میکنی با رژیم
      راستی ورزشو نتونستی دانلود کنی؟ هروقت ف ی ل ت ر ش ک ن اوکی شد حتما دانلودش کن...
      مطمنم ازش خوشت میاد عزیزمممم:balloons:
      سلام سپید جان خوبی عزیزم؟؟؟

فدات بشم مرسی. خوب که........ چی بگم هر چی بود گذشت.....

رژیم امروز روز 6 زیگزاگی هستم. از فردا میخوام برنامه م رو عوض کنم. میخوام برم تو روش پل مکنا

ورزش رو نتونستم دانلود کنم. نمیدونم چرا ف*لتر*ش*کن همه جا رو باز میکنه به جز یو*تیو*ب :(

نشد دانلودش کنم. هر چی هم گشتم لینک دیگه پیدا نکردم. ولی بازم می گردم دنبالش

ولی یک آموزش زومبا پیدا کردم دانلودش کردم. البته هنوز ازش استفاده نکردم. این روزا خیلی گرفتار شدم به هیچ کاری نمیرسم. سه روز بود امتیازای بچه ها رم نداده بودم
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط الی-21 نمایش پست ها
      سلام سپیده جون عزیزم خیلی خیلی خوش اومدی به زیباتن دفترچتو خوندنم عزیزم مطمئنا این دفعه حتما حتما موفق میشی منم هر کمکی از دستم بربیاد بهت می کنم تو این راه
      راستی ورزشم میکنی اگه اره سعی کن با پیادهروی شروع کنی بعد بری سراغ ورزشای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام عزیزم ممنونم که بهم سر زدی خیلی خوشحالم کردی...
      نه گلم من خیلی تنبلم تو ورزشو و فعالیت....
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

نارگل آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      120
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      160
      وزن شروع
      118.600
      وزن هدف
      فعلا 99
      وزن فعلی
      105
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      2
      [QUOTE=3pd;159173]شما درد عضلانی هم داری؟ مثل اسپاسم؟ من خیلی بدنم درد میکنه[

نه عزیزم من کلا تا اونجایی یاد دارم موقع پری درد عضلانی نمیگیرم
       وقتي وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا يه نقطه ميذاره زير باورت و "ياورت" ميشه 

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh
      حالم خیلی بده...
      چربی خونم حس میکنم بالا رفته سرگیجه تهوع و احساس میکنم سرم سنگینه....الان سرچ کردم همه اینا نشان دهنده چربی بالاست...
      ازمایش هم که دادم 100 و خورده ای چربیم بالا بود...ای خدا حالم خیلی بده.....
      لعنت به من که تو راه رفنم با بقیه ذرت مکزیکی با یه عالمه سس و پنیر پیتزا خوردم با 3 4 تا دیگه پیتزا پر پنیر و نوشابه....این چند روزم تا تونستم خوردم کیکو بستنی و گوشفیل....
      حالم خیلی خرابه ....سرم ناجور درد میکنه دیشب و پریشبم حالم همینطور بود....چرا باید بزارم کارم به اینجا بکشه...

اخه چرا باید انقدر ارادم ضعیف باشه چرا باید با این همه اضافه وزن نتونم جلوی خوراکی ها وایسمو بگم نه....چراااااااااااا
      چرا همه باید مسخرم کنن و به خوردنم نگاه کنن با پوزخند....همین دختر عمم که خونشون بودیم..تا دهنم باز میشد پوزخند میزد...چرا اخههههههههه الان میگه اینهمه چاقه اونم نتیجه ازمایششه بازم میخوره حتما منو یه گاو تصور میکنه..
      خودش 10 کیلو کمتر اضافه وزن داره نه لب به شام میزد نه شیرینی نه کیک نه بستنی یه روز در میونم باشگاه قدش 175 ایناست...اضافه وزنش اصلا قابل دیدن نیست فقط میخواد باربی شه وگرنه وزنش ایده اله اونوقت اینجوری مراقبه و من 110 کیلوووووو اینجوری دهنم بازه واسه خوراکی ها...
      من کیم خدا من ادمم؟ اگر ادمم اراده چرا ندارمممم مگه فرق ادما با بقیه مخلوقات این نیست که عقل و اراده دارن؟ پس چرا من ندارم؟
      اره من همون گاوم که تو فکر بقیه هستم...خاک بر سر بی ارادم چندین ساله میخوام وزنمو پایین بیارم و نتونستممم چرا نمیتونم نمیخوام دیگه چاق باشم این چربی های مزخرفو نمیخوام که مثل کنه چسبیدن به بازوم رون و شکمو باسنم نمیخوامممممممممم این بدن شل و خشک و سنگین رو نمیخواممممممممم گناه من چیه که به این درد دچار شدمممم
      ای خداااااااااا حالام که سرگیجه و چربی خون و قندم داره بهش اضافه میشه...حاضرم بمیرم ولی دیابت نگیرم....میترسم ازش کمکم کن خدا کمکککککککککککککککککککککک
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

fuxco آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      68
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      177
      وزن شروع
      118 (1392/07/01)
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      ShadOsarhal
      حالم خیلی بده...
      چربی خونم حس میکنم بالا رفته سرگیجه تهوع و احساس میکنم سرم سنگینه....الان سرچ کردم همه اینا نشان دهنده چربی بالاست...
      لعنت به من که تو راه رفنم با بقیه ذرت مکزیکی با یه عالمه سس و پنیر پیتزا خوردم با 3 4 تا دیگه پیتزا پر پنیر و نوشابه....این چند روزم تا تونستم خوردم کیکو بستنی و گوشفیل....
      حالم خیلی خرابه ....سرم ناجور درد میکنه دیشب و پریشبم حالم همینطور بود....چرا باید بزارم کارم به اینجا بکشه...

اخه چرا باید انقدر ارادم ضعیف باشه چرا باید با این همه اضافه وزن نتونم جلوی خوراکی ها وایسمو بگم نه....چراااااااااااا
      چرا همه باید مسخرم کنن و به خوردنم نگاه کنن با پوزخند....همین دختر عمم که خونشون بودیم..تا دهنم باز میشد پوزخند میزد...چرا اخههههههههه الان میگه اینهمه چاقه اونم نتیجه ازمایششه بازم میخوره حتما منو یه گاو تصور میکنه..
      خودش 10 کیلو کمتر اضافه وزن داره نه لب به شام میزد نه شیرینی نه کیک نه بستنی یه روز در میونم باشگاه قدش 175 ایناست...اضافه وزنش اصلا قابل دیدن نیست فقط میخواد باربی شه وگرنه وزنش ایده اله اونوقت اینجوری مراقبه و من 110 کیلوووووو اینجوری دهنم بازه واسه خوراکی ها...
      من کیم خدا من ادمم؟ اگر ادمم اراده چرا ندارمممم مگه فرق ادما با بقیه مخلوقات این نیست که عقل و اراده دارن؟ پس چرا من ندارم؟
      اره من همون گاوم که تو فکر بقیه هستم...خاک بر سر بی ارادم چندین ساله میخوام وزنمو پایین بیارم و نتونستممم چرا نمیتونم نمیخوام دیگه چاق باشم این چربی های مزخرفو نمیخوام که مثل کنه چسبیدن به بازوم رون و شکمو باسنم نمیخوامممممممممم این بدن شل و خشک و سنگین رو نمیخواممممممممم گناه من چیه که به این درد دچار شدمممم
      ای خداااااااااا حالام که سرگیجه و چربی خون و قندم داره بهش اضافه میشه...حاضرم بمیرم ولی دیابت نگیرم....میترسم ازش کمکم کن خدا کمکککککککککککککککککککککک
      وایییییی،آروم تر بابا چه خبره؟چیزی نشده که حالا یه چند روزی تقلب کردی و نشستی خوردی،چیزی نشده که اینجوری دارید طا میکنید با خودتون
      همه ی ما ها اینجوری بودیم اصلا نگران نباش،نم نم کم خوری رو تو وجودت ببر،یهویی نخواه یه کاری رو انجام بدی که وسطش کم بیاری...
      ااز فردا صب یه تصمیم جدی بگیرید برنامه ریزی کنید و جلو برید،همه چی حله بابا نگران نباشید،حل میشه مطمئنم
      گر صر کنی ز غوره حلوا سازی
      توکلت به خدا
      چــه حسن ِ اتفاقی ! اشتراک ما پریشانـــی است
      که هم موی تو هم بغض من ، آری شانه می خواهد...

tuti آواتار ها
      کاربر اخراجی

امتیاز زیباتنی
      124
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      1.42
      قد
      151
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      80 ( تا آخر 92)
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      Ghamgin
      حالم خیلی بده...

سپید جون آروم باش. عزیزم هیچ اتفاق مهمی نیفتاده. هر چی بوده گذشته. دکتر کرمانی هم یک روزی هم فشار خون داشت هم چربیش بالا بود. ولی خودشو جم و جور کرد. نگران نباش. بیا حرف منو گوش بده. میخوای لاغر بشی یا نه؟؟؟ اگه میخوای بگو تا من کمکت کنم
      دلیل اخراج کاربر: توهین به کاربران و مدیر زیباتن علی رغم هشدارهای مکرر

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      با10 قدم کالری یک حبه قند سوزونده میشه
      پس چاره کار 30 دقیقه پیاده رویه
      گلم تاورزشو داری غم نداری(سخنی از بزرگان)

3pd آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.40
      قد
      164
      وزن شروع
      116
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Movafagh
      خیلی اعصابم خورده...
      نمیدونم قرص های شهرزاد کی میرسه فکر کنم نهایتا 7 8 روز دیگه باید برسن...برسن شروعشون میکنم میگن گارسینیا خیلی خوبه...خدا کنه رو منم جواب بده همه بهم میگن برنامه ای مثل اوپرا و دکتر اوز نمیاد خودشو خراب کنه هیچوقت پس فکر کنم قرصا هم نتیجه داشته باشن واقعا همونطور که خیلی ها تو سایتش تعریف کرده بودنو باورشون نمیشد...بهشون ایمان دارم.
      از یک طرف هم 15 دی ماه امتحانام شروع میشن تا 1 بهمن چکار کنم به اندازه کافی موقع امتحانا استرس دارم...با ضعف و رژیم میتونم؟!!یه نفر که بهم مدام گوشزد میکنه نمیتونی نمیتونی...فعلا فقط کم خوری کن وگرنه مشروطی...
      ای خدا منو تو بدترین دوران زندگیم قرار دادی کمکم کن خودت...
      میخواستم رژیم 20 روزه رو شروع کنم ولی تصمیم گرفتم فعلا کانادایی رو بگیرم البته تا بتونم گوشتاشو یا مرغ ماهی میخورم یا جایگزین میکنم...
      اگر از فردا شروع کنم تا روز امتحانام تقریبا این رژیم تمومه یه 7 روزی هم کم خوری میکنم یا میرم رو یه رژیم ساده مثل زیگزاکی یا کم کالری...حالا تا اون موقع خدا بزرگه...
      از فردا هم باید درسامو شروع کنم به خوندن هم رژیممو شروع کنم باید قوی باشم...به امید خودت خدا جون دستمو بگیر اینبار نزار بیوفتم...
      خسته ام از اینکه دیگه هیچکس منو جدی نمیگیره و یه ادم بی اراده ام واسه همه و تا اسم رژیم میارم نزدیکترین کسام مثل بابام مامانم بهم میخندن میگن تو نمیتونی اگر میتونستی تا حالا 1000باره شده بود...یا تا میگم فلان قرص میگن اسمشو نیار 1000تا قرص امتحان کردی مگه موش ازمایشگاهی؟ اگر خوب بودن قبلیا جواب میدادن...یا میگم میخوام فلان رژیم رو بگیرم بگن نمیتونی بسه...دیگه سخنرانی نکن...
      وای خدا چقدر زجر اوره که نزدیکترین کست هم بهت اعتماد نداشته باشه و قبولت نداشته باشه...
      ولی من میتونم از فردا 1 روز تازه 1 ادم تازه میشم...
      میدونم سرتونو درد اوردم ولی بیشتر مینویسم که خودم انرژی بگیرم...
      از فردا هروز برنامه درسیم و برنامه رژیمم رو اینحا مینویسم...اگر بهشون عمل نکردم دیگه به من سر نزنید شماها هم منو دست کم بگیرید و دیگه نیاید سراغم و حرفامو نخونید...
      باشه؟
      پس از فردا 3شنبه 3 دی ماه....برنامم شروع جدی رژیم کانادایی و شروع درسم...
      هروز صبح برنامم رو به طور دقیق میام مینویسم و شب گزارش میدم که به برنامم پایبند بودمو عمل کردم یا نه...
      به امید خدا و یاری شما دوستان مهربون
      بسم الله
      امسال ساله منه...
      من میتونم...

• صفحه 20 از 128
  • نخستنخست
  • ... 1018192021223070120 ...
  • آخرینآخرین